slide1
slide2
previous arrow
next arrow

Współpraca

Cechujemy się indywidualnym podejściem do klientów. Rozpoczynając każdy nowy projekt staramy się jak najdokładniej poznać specyfikę klienta oraz jego potrzeby.

Oferujemy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku oraz gwarantujemy najwyższą jakość stosowanych komponentów. Nasze produkty posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty dające możliwość dopuszczenia ich do użytku publicznego.

To, co szczególnie wyróżnia nas na tle konkurencji, to fakt, iż w większości realizujemy indywidualne projekty klientów. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, inżynierowie i konstruktorzy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Posiadamy także własny dział produkcji form, w którym tworzymy wstępne prototypy, które w pełni odwzorowują gotowy produkt. Oferujemy również współpracę na zasadzie “brand labeling”, czyli dajemy możliwość umieszczenia własnego logo na produktach.

Etapy współpracy

1 Wstępne konsultacje z klientem.
2 Przedstawienie rysunku 2d oraz modelu 3D przez naszych projektantów
3 Akceptacja projektu przez klienta.
4 Przygotowanie lekkiego prototypu z płyty modelarskiej w skali 1:1
5 Ostateczna akceptacja klienta: rozpoczęcie produkcji.
6 Odlew produktu.
7 Obróbka wykańczająca produkt.
8 Dostawa produktów do klienta.

Brand Labeling – Produkty pod Twoją marką

Chcesz zrealizować swój pomysł na oryginalną umywalkę, brodzik czy zlew dla Twojej firmy? Nie ograniczamy kreatywności naszych klientów – na zlecenie wykonamy zarówno , jak i końcowy produkt, a nawet całą kolekcję.

Dajemy możliwość produkcji pod własną marką – stworzone przez nas produkty mogą posiadać logo Twojej firmy. Zachęcamy do współpracy

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci chętnie na nie odpowiedzą.