slide1
slide2
previous arrow
next arrow

Kolory

Szukają Państwo czegoś innego niż dominująca w łazienkach biel? Zapraszamy do naszej oferty! W ofercie DREMEX Sp. z o.o. znajdziecie Państwo nie tylko wyjątkowy i trwały materiał, z jakiego wykonane są nasze wyroby. Nie tylko wyroby wykonane na indywidualne życzenie klienta w dowolnym wymiarze, ale też szeroką gamę kolorystyczną.

Co najważniejsze bogata kolorystyka to kolejny atut naszych produktów. Design to nie tylko nowoczesna forma i oryginalny kształt, ale przede wszystkim też kolor dopasowany do charakteru i przeznaczenia pomieszczenia, dzięki czemu umywalka, wanna czy brodzik idealnie uzupełnią całość tworzoną przez pomieszczenie.

Dodatkowo odpowiednio dobrany odcień artykułów sanitarnych pomaga stworzyć nastrój, budować emocje. Kolor, kształt i forma sprawiają przede wszystkim, że wnętrze nabiera indywidualnego stylu. W samej pozornie neutralnej bieli kryje się nieskończona wręcz gama odcieni a sanitariaty w łazience nie muszą być tylko i wyłącznie nieskazitelnie białe.

W naszej produkcji dominuje przede wszystkim szeroka gama bieli, od chłodnych po ciepłe odcienie, bieli, złamanej delikatnie szarością, beżem czy błękitem. Na życzenie wykonamy produkty sanitarne stricte według projektu klienta w dowolnym, intensywnym kolorze.

Odcienie bieli

Porcelain White


White


Misty white


Odcienie beżu

Light Beige


Desert


Mocha


Odcienie niebieskiego

Ice Blue


Pastel Blue


Navy Blue


Odcienie szarego

Cement Grey


Antraciet


Black


Na życzenie klienta wykonujemy także produkty w innych kolorach.

Ponadto, produkt w odważnej  kolorystyce, szczególnie docenią osoby poszukujące czegoś więcej, czegoś, co na przykład podkreśla zdecydowany charakter pomieszczenia, dla których gra delikatnymi tonami i subtelnymi odcieniami jest  niewystarczająca.
Dlatego nasze umywalki, brodziki czy wanny można dopasować do wystroju i stylu łazienki nie tylko kształtem, rozmiarem, ale dodatkowo też kolorem. Produkty w czerni, szarości, czy czerwieni podkreślają dodatkowo wyjątkowy styl łazienki, zyskają nowe oblicze, dodadzą charakteru i spójności.Nasi klienci mają możliwość otrzymania produktu:

  • załamującego klasyczną biel łazienkową odrobiną koloru
  • ponadczasowego
  • w barwie dającej wrażenie świeżości i lekkości
  • nowoczesnego i awangardowego

Różnorodność barw

Co najważniejsze  nie ograniczmy oferty kolorystycznej do jednoznacznie białych tonacji. Tworzymy umywalki, brodziki i wanny w niemal każdym kolorze w zależności od zamówienia. Umożliwiamy połączenie nowoczesnych trendów designerskich z wykorzystaniem koloru przy aranżacji łazienki.

Artykuły z żelkotu i kwarcu w naszej ofercie to:

  • szeroka gama fascynujących barw
  • nietuzinkowe kształty oraz
  • możliwość stworzenia indywidualnego produktu.

Różnorodność kolorystyczna to także zlewozmywaki z kwarcu. Coś dla siebie znajdą tutaj na pewno zwolennicy klasycznych barw takich jak śnieżna biel i ponadczasowa czerń. Poza uniwersalnymi kolorami oferujemy również zlewy w innych atrakcyjnych odcieniach- beżu, szarości czy brązu.

Różnorodność barw to także zlewy i zlewozmywaki z kwarcu. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz kolorów naszych zlewozmywaków. Coś dla siebie znajdą tutaj na pewno zwolennicy klasycznych barw takich jak śnieżna biel i ponadczasowa czerń. Ponadto poza tymi uniwersalnymi kolorami oferujemy również zlewozmywaki w innych atrakcyjnych barwach. Znajdziecie u nas Państwo odcienie beżu, szarości czy brązu.

Kolory zlewów kwarcowych

Snova


Terra


Cromo


Nero


Dzięki takiej różnorodności barw z łatwością dobierzecie Państwo odcień zlewu do koloru blatu kuchennego i odwrotnie. Klienci, ceniący awangardowy styl, nowoczesne stylizacje, a ponadto wyjątkowe zestawienia koloru i formy znajdą u nas rozwiązania na miarę swoich potrzeb.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci chętnie na nie odpowiedzą.