slide1
slide2
previous arrow
next arrow

DREMEX – polska firma, której produkty podbijają światowy rynek

Dzięki długoletniej działalności i doświadczeniu w realizacji projektów naszych Klientów B2B DREMEX cieszy się zaufaniem na światowych rynkach.

Przedsiębiorstwo Dremex powstało w 1978 roku i początkowo związane było z produkcją wyrobów z drewna i stali na potrzeby górnictwa. Z czasem firma ewoluowała, stawiając na produkcję z marmuru i granitu syntetycznego. Prężny rozwój i inwestycje w najnowocześniejsze linie produkcyjne pozwoliły stać się jednym z największych producentów umywalek z marmuru syntetycznego w Europie.

Nasz sukces to wynik stałej troski o jakość, trwałość i ponadczasowy design produktów. Budujemy relacje biznesowe oparte na rzetelności, uczciwości, współpracy i zaufaniu – efektem tego jest m. in. kooperacja z największymi europejskimi producentami mebli łazienkowych.

Produkty opuszczające nasze parki technologiczne stosowane są w obiektach publicznych, hotelach, apartamentach i oczywiście w domach oraz mieszkaniach prywatnych. Jedną z wielu zalet produktów Dremex jest niska waga, co pozwala na używanie ich również m.in. na statkach pasażerskich.

Umywalki, wanny, brodziki i zlewy

Wykonamy dla Ciebie prototypy z pianki w skali 1:1.

Stawiamy na najwyższą jakość – posiadamy atest Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikat jakości ISO 9001:2000.

Proponujemy największą różnorodność kształtów, rozmiarów i kolorów – łączymy trwałość z designem i estetyką.

Produkujemy urządzenia sanitarne w oparciu o indywidualne zamówienia lub własne formy.

Współpracujemy z uznanymi biurami projektowymi, dzięki czemu wszystkie nasze produkty wychodzą naprzeciw aktualnym trendom.

Na życzenie uzupełniamy ofertę o płytki i maskownice ze stali nierdzewnej.

Potwierdzona
jakość produktów

Jako producent możemy pochwalić się licznymi certyfikatami, które potwierdzają jakość, solidność wykonania, trwałość i wytrzymałość naszych wyrobów.

Ekologiczna produkcja

Mamy świadomość, jak wielkie znaczenie ma troska o środowisko naturalne, dlatego w naszej firmie opracowujemy politykę zrównoważonego rozwoju, która pozwoli na wdrożenie ekologicznych rozwiązań, przy zachowaniu płynności produkcji i najwyższej jakości. Podejmujemy szereg działań, mających na celu zminimalizowanie wpływu na otaczającą nas naturę. Dążymy do jak najlepszego wykorzystywania zasobów, surowców i energii do wdrażania kolejnych ekologicznych rozwiązań produkcyjnych.

Rozwój społeczny, pozytywne relacje

 

Dbamy o pozytywne biznesowe zarówno z partnerami biznesowymi. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dbamy o bezpieczeństwo w pracy i zdrowie naszych pracowników.

Ograniczenie emisji CO2

 

Poprzez inwestycje w energooszczędne oświetlenie oraz modernizację naszych urządzeń minimalizujemy zużycie energii. Zmniejszamy także zużycie wody i redukujemy powstały ślad węglowy.

Ograniczanie odpadów

 

Ciągle wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne i procesy optymalizujące koszty produkcji oraz ilość generowanych odpadów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci chętnie na nie odpowiedzą.