slide1
slide2
previous arrow
next arrow

Produkty sanitarne z marmuru syntetycznego

Lata zdobywanych doświadczeń, setki zadowolonych Klientów i ciągłe dążenie do doskonałości pozwalają oferować nam produkty, które łączą w sobie innowację z nowoczesnym designem.

Projektujemy i wykonujemy umywalki, wanny, brodziki i zlewy z wykorzystaniem najnowszych technologii. Przy współpracy z uznanymi projektantami dobieramy odpowiednie materiały, dzięki czemu dostarczamy nie tylko najwyższą jakość, ale też nowoczesne formy i kształty.

Odkryj piękno, które uzupełni każde wnętrze

Produkty z naszych kolekcji to wyroby sanitarne o najróżniejszych rozmiarach, kształtach, kolorach i strukturach. Poszczególne linie produktów powstały z myślą o najbardziej wymagających Klientach, dla których liczy się estetyka, funkcjonalność i styl.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi kolekcjami.

Kolekcja GLOW
Kolekcja COZY
Kolekcja SPACE

Wiodący producent umywalek z marmuru syntetycznego

Nasza oferta skierowana jest do firm, którym zależy na wprowadzaniu na rynek nowych, wysokiej jakości produktów do łazienek, kuchni i toalet.

Stworzymy dowolne projekty umywalek, zlewozmywaków, brodzików czy wanien zgodnie ze wszystkimi założeniami, oczekiwaniami i wytycznymi. Zrealizujemy każdy pomysł, dodając na produktach logo Twojej firmy oraz gwarancję wyłączności.

Nasz zespół jest w pełni zaangażowany na każdym etapie współpracy. Zapewniamy kompleksowe wsparcie merytoryczne, profesjonalnie wykonane projekty oraz pełną obsługę logistyczną.

marker

Poznaj ofertę naszych produktów

Dostarczamy nowatorskie i ponadczasowe rozwiązania, a wszystkie nasze produkty wykonujemy z wyselekcjonowanych materiałów. Dremex Sp. z o. o. jest doświadczonym producentem, który jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom.

Zobacz nasze
autorskie kolekcje

Obejrzyj kolekcje w widoku 360° i wybierz tę, która spodoba Ci się najbardziej.  

Najlepsze materiały w wyposażeniu łazienki

Nasze produkty powstają z materiałów, które wyróżniają się spośród zwykłych konglomeratów. Marmur syntetyczny ma wyjątkową strukturę i daje możliwość uzyskania bardzo eleganckich form, przy zachowaniu najwyższych parametrów wytrzymałościowych.

Pobierz katalog produktów

Zapoznaj się z katalogiem produktowym DREMEX

i wzbogać swoją ofertę.

Katalog-pl-final

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci chętnie na nie odpowiedzą.