Slide 1
Bezpieczeństwo to nasz priorytet
Produkty własnej konstrukcji
40 lat doświadczenia w branży
Bezpieczne produkty dla kopalni
Wiodący dostawca produktów dla górnictwa
Gwarantujemy bezpieczeństwo w górnictwie
Posiadamy nowoczesny park maszynowy
Unikalna technologia produkcji
Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów handlowych.

Witamy na naszej stronie!

Nasza firma jest wiodącym dostawcą produktów dla górnictwa. Powstała w 1978 roku i od tego czasu nieustannie rozwija się oraz poszerza zakres swoich produktów i usług. W swojej działalności gospodarczej firma kładzie szczególny nacisk na produkcję wyrobów bezpiecznych. Opierając się na solidnej podstawie własnych technologii w zakresie przetwórstwa stali, udoskonalonej w trakcie wieloletniego wytwarzania, firma Dremex, stawia sobie za cel dostarczanie produktów i usług bezpiecznych oraz zgodnych z oczekiwaniem klientów.

Wysoko wykwalifikowany personel techniczny, współpracujący z GIG Katowice, KOMAG Gliwice, CBDiG Mysłowice, Politechniką Śląską, AGH Kraków oraz polskim kopalniami węgla kamiennego, biorący udział w specjalistycznych szkoleniach…

Poznaj nasze produkty

Opierając się na solidnej podstawie własnych konstrukcji i technologii firma wytwarza: siatki okładzinowe zgrzewane, strzemiona dwujarzmowe, rozpory rurowe, rury stalowe przewodowe, rury podsadzkowe, krążniki stalowe gładkie, trasy kolejek podwieszanych, zawiesia, odciągi, konstrukcje specjalne.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w powyższym formularzu. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.